Přihlašte se do kurzu ještě dnes nebo se informujte na telefonu 777 654 017

Kurzy angličtiny v Karlových Varech

Soukromá jazyková škola ENGLISH CENTRE

Poskytujeme celoročně širokou nabídku jazykových kurzů angličtiny od úplných začátečníků až po pokročilé studenty.

Veškeré jazykové kurzy probíhají s cílem vykonání standardizovaných zkoušek uznaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

Naše škola byla založena již v roce 1990 a patří tak mezi vůbec první soukromé jazykové školy založené v Karlovarském kraji.
Díky dlouholetým bohatým zkušenostem v oblasti vzdělávání, profesionálnímu přístupu a zázemí, si drží stále vysoký standard výuky.

Chcete-li se naučit perfektní výslovnosti, naučit se skutečně mluvit a reagovat anglicky, pak nemáte jinou volbu, než jazykový kurz angličtiny vedený rodilým mluvčím s patřičným pedagogickým vzděláním.

Proč si ke studiu anglického jazyka vybrat naši školu?

Používáme moderní formu výuky a proto s námi neztrácíte čas. Nejsme jen běžnou školou, kde se nudně biflujete teorii z učebnic a posloucháte výklad kantora. Využíváme aktivní druh výuky, ve které se student aktivně zapojuje do výuky a je konfrontován s praktickými situacemi. Naše výuka probíhá atraktivní formou.

Naši lektoři mají pedagogické vzdělání a navíc jsou rodilými mluvčími, díky tomu bude veškerá konverzace s lektorem probíhat v cizím jazyce a vy tak snadněji a rychleji získáte schopnost vnímat cizí jazyk jako svůj mateřský, stejně jako byste studovali v zahraničí.

Máte na výběr z široké nabídky kurzů. Každoročně otvíráme jazykové kurzy angličtiny v Karlových Varech, Sokolově, Chebu a Františkových Lázních.

V oblasti vzdělávání nejsme žádnými nováčky, mluví za nás 30 letá historie školy.
Jsme tu pro Vás od roku 1990 a od té doby se můžeme pyšnit stovkami absolventů.
Chcete-li jedničku mezi jazykovkami v Karlových Varech, pak si vyberte nás, jsme English Centre.

Jak začít s angličtinou?

Máte zájem nebo dotaz? Zeptejte se nás ...

Máte-li jakýkoli dotaz, napište nám. My Vám obratem odpovíme na uvedený kontakt.

Captcha

* Povinné položky
Pension Clara Krabičkové šílenství