Přihlašte se do kurzu ještě dnes nebo se informujte na telefonu 777 654 017

Hlavní kurz anglického jazyka

Výuka pro firmy Výuka pro firmy

Kurzy všeobecné angličtiny se zaměřením na vykonání standardizovaných zkoušek MŠMT ČR i obchodní angličtiny pro všechny jazykové úrovně.

Hlavní kurzy angličtiny jsou určeny zejména pro jednotlivce, výuka probíhá v našich učebnách v malých skupinách.

Kurzy jsou rozděleny na dva semestry, první (označení HK1) probíhá od září do února a druhý (označení HK2) navazuje od února do června.

Oba kurzy jsou rozloženy vždy na 2 x 2 hodiny týdně, 17 týdnů, 168 hodin.

Na základě rozřazovacích testů do skupin (termíny rozřazovacích testů) Vás rozdělíme do 6 jazykových úrovní (1. až 6. ročník)

Na co dbát při výběru jazykové školy

Historie školy

V dnešní době se na trhu vyskytuje řada "jazykových škol". Výběr je opravdu velký a proto prvním vodítkem při výběru by měla být historie školy. Škola, která je na trhu krátce, může být sice dobrá, ale bohužel se o tom nelze přesvědčit jiným způsobem než osobně. Proto je mnohem bezpečnější  vybírat si takovou školu, která je zavedená, stabilní a s výsledky. Pak víte co můžete od školy očekávat.

Reference školy

Zeptejte se svých známých a ověřte si na internetu, jaké má škola refernce, jaké jsou na ní ohlasy, komentáře. Pokud je škola kvalitní, bude mít kladné reference, což ale také znamená, že škola má již nějakou historii.

Cena vs. kvalita

Cena je jistě důležitým hlediskem. Určitě se vždy zajímejte, zda-li je uváděná cena konečná (například s DPH), zahrnuje-li i učební pomůcky (učebnice). Kolik vyučovacích hodin kurz obsahuje a s jakými lektory výuka probíhá. Nezapomínejte na počet studentů v kurzu, jelikož platí, čím méně studentů, tím více času se může lektor věnovat Vám. Ceny srovnávejte s nabízenou kvalitou.

Máte zájem nebo dotaz? Zeptejte se nás ...

Máte-li jakýkoli dotaz, napište nám. My Vám obratem odpovíme na uvedený kontakt.

Captcha

* Povinné položky
Pension Clara Krabičkové šílenství